O webu

Služby a produkty společnosti Live IT s.r.o. jsou určeny pro široké spektrum trhu s hlavním zaměřením na SOHO (small office home office), živnostníky a malé či střední firmy.

Internetové stránky vytvořilo kreativní studio GoodShape

GoodShape je kreativní studio pro webdesign, internet a nová média. Zaměřujeme se na kreativu, neotřelost, komplexnost, funkčnost a efektivitu našich řešení.

Díky zkušenostem a době, jakou se pohybujeme v prostředí multimédií a internetu, jsme schopni přesně navrhnout řešení, které bude fungovat.

Jsme tým se zkušenostmi z rozličných projektů, schopni velmi pružně reagovat na potřeby klienta.

Poskytujeme profesionální a originální webdesign, web development (tvorba www stránek a vývoj aplikací), mobilní aplikace, kreativu (zpracování koncepcí, realizace), consulting, online - reklamní kampaně, tvorba bannerů, SEO - Optimalizace pro vyhledávače, animace, analýzy, firemní prezentace, e-shopy, microsites, virální kampaně, multimediální a video weby a weby pro mobilní zařízení.

Webdesign a SEO připravil GoodShape, s.r.o. - www.goodshape.cz

Redakční systém AnyShape CMS

Obsah této prezentace je spravován pomocí redakčního systému AnyShape CMS. AnyShape CMS je moderní systém pro správu Vašich internetových projektů s důrazem na jednoduchost a efektivitu řešení.

AnyShape CMS Vám zajistí včasnou publikaci Vašeho obsahu bez zbytečných průtahů a s minimálními náklady. Každá nová verze reaguje na aktuální trendy a nové poznatky v oblasti internetových technologií a webového publikování. Při tvorbě Vašeho internetového projektu nebudete omezení počtem či velikostí stránek ani hloubkou struktury. Robustní jádro systému Vám umožní rychlou implementaci složitých zákaznických řešení a zároveň máte k dispozici již hotová často používaná řešení v základní instalaci jako tzv. moduly.

Technické řešení

Internetová prezentace Live IT s.r.o. využívá těchto technologií: PHP5, MySQL5, Flash, XHTML, CSS a Javascript.

Web byl vytvořen s ohledem na přístupnost podle metodiky Blind Friendly Web a Pravidel pro tvorbu přístupného webu, které vydalo Ministerstvo informatiky ČR. Stránky jsou přístupné s vypnutými obrázky, flashem, kaskádovými styly či javascriptem.

Verze

1.0 (12/12/2011) - spuštěna nová prezentace

Datum spuštění

  • 12/12/2011

Provozovatel

Live IT s.r.o.
Pod Krejcárkem 975/2
130 00 Praha 3