Secure.ITZabezpečení datových sítí„Bezpečnost až na prvním místě...“

Máte zájem
o Secure.IT?

Kontaktujte nás

Je velice pravděpodobné, že při odchodu z kanceláře na konci pracovního dne zapnete poplašný systém a zamknete dveře, abyste pracoviště a jeho vybavení ochránili. Jistě mnozí z Vás mají také trezor nebo podobný bezpečnostní prvek pro ukládání důvěrných obchodních dokumentů, apod.

Vaše počítačová síť vyžaduje stejný druh ochrany.

Společnost Live IT s.r.o. nabízí ucelené řešení datových sítí z hlediska bezpečnosti založené na technologiích, které se staly v dnešním digitálním světě nezbytnou nutností. Výsledkem navrženého řešení je ochrana dat, která prostupuje celou síťovou infrastrukturou od datové konektivity ve formě firewallu až po koncová zařízení.

Produkty, které spadají pod obchodní balíček Secure.IT mohou být reprezentovány samostatným zařízením, formou UTM (Unified Treat Management), nebo několika zařízeními, které eliminují jednotlivé bezpečnostní hrozby zvlášť.

UTM řešení bývá v oblibě u menších podniků a firem, jelikož cena bývá často v přijatelných relacích i pro tyto menší subjekty a také proto, že v rámci jedné platformy je poskytnuto více bezpečnostních ochran zároveň.

Nicméně toto řešení nemusí být vždy (z hlediska narůstajících spamů, kontroly webového provozu, virům a dalších možných hrozeb) dostačující, a proto se bezpečnost může rozložit na více zařízení, což bývá samozřejmě dražším ale i kvalitnějším řešením.

Dalším velice diskutovaným tématem dnešní doby je ochrana dat proti ztrátě, vymazání či odcizení z firemních prostředků. I tyto produkty, které se většinou označují zkratkou DLP (Data Loss Prevention) Vám může společnost Live IT s.r.o. poskytnout.

Poskytované služby společností v obchodním balíčku Secure.IT zahrnují:

  • konzultační a poradenská činnost v oblasti zabezpečení sítě
  • návrh ekonomicky přijatelného a zároveň vysoce funkčního řešení
  • instalace a konfigurace bezpečnostních prvků
  • zabezpečení emailového a webového provozu
  • implementace DLP řešení proti ztrátě či odcizení dat

Vyplatí se externí služby právě Vám?

Kontaktujte nás a my se s Vámi spojíme a sestavíme Vám detailní nabídku.